Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon dinleme yazılımı ile insanların uzun süredir hayali kurulan telefon dinlemesi yapılabilmektedir. Son derece gelişmiş bir program olan söz konusu ürün, sıradan insanlar tarafından da çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Buna bağlı olarak da sadece polis ve diğer güvenlik birimleri telefon dinlemesi yapar şeklindeki genel geçer kural değişmiş olmaktadır. Bu yazılım sayesinde insanlar sevdiklerini anlık olarak takip edebilmekte ve buradan elde etmiş olduğu bir takım bilgiler sayesinde onların farklı tehlikelere girmesinin önüne geçilmiş olmaktadır.

Telefonların insanların hayatlarındaki yeri herkes tarafından bilinmektedir. İnsanların önemli bir kısmı gün için söz konusu cihazları yanlarından ayırmaz iken bazı kişiler geceleri dahi telefonlarından ayrılmamaktadır. Buna bağlı olarak da telefon takip işlemi ile elde edilecek verilerin, insanlara dair çok fazla bilgi vereceği söylenebilir.

Telefon dinleme yazılımı kullanan kişilerin tamamının amacı farklıdır. Bazıları sadece meraktan bu yazılımları kullanırken bazı kişiler ise sevdiklerini ya da kendisini korumak için bu ürünleri kullanır. Buna bağlı olarak da söz konusu ürünün yoğun bir şekilde kullanıldığı söylenebilir. Aldatıldığına dair kuşku duyanlar, sevdiklerinin gün içinde nerede olduğunu merak edenler, çocuklarının kimlerle konuştuğunu öğrenmek isteyenler, Alzheimer hastası anne babasının kaybolmasını ve kandırılmasını engellemeye çalışanlar ve benzer amaçları olan kişiler telefon dinleme yazılımı kullanmaktadır. Bu ürün sayesinde de söz konusu ihtiyaçların tamamının istisnasız olarak gerçekleştiği söylenebilir.

Telefon Dinleme Yazılımı Kurulumu

Telefon dinleme yazılımı kurulumu son derece basit bir işlemdir. Fakat bu işlem sadece Android telefonlara yapılabilir. Farklı sisteme sahip olan telefonlara kurulum yapılamaz. Casus yazılım kurulumu için öncelikle telefonların ayarlar menüsünden dışarıdan gelen dosya ya da programların kurulumuna izin verilmesi gerekiyor. Bu işlemin yapılma nedeni, söz konusu yazılımın Google Play Store üzerinden değil, dışarıdan yani daha farklı bir siteden indirilmesidir. Bundan dolayı da izin verilmeden Android sistemi kurulumu yapmamaktadır.

Telefon dinleme yazılımı için yapılacak olan yükleme işlemi sadece 3 dakika sürmektedir. Bu sürenin sonunda yazılım yüklenmiş olmakta ve insanlar programı gizlice telefonuna yükledikleri kişileri bu noktadan sonra dinleyebilmektedir. Telefon dinlemesi, panel denilen bir ara yüzden yapılır ve bu da kişilerin kendi mobil cihazlarında bulunur. Dolayısıyla da insanların dinleme yapabilmek için farklı bir cihaza ihtiyacı yoktur.

Telefon Dinleme Yazılımı Nereden Alınır?

Telefon dinlemek için geliştirilen yazılımların kısa sürede tanınması, insanların bunlara olan ilgisini üst seviyelere çıkarmıştır. Dolayısıyla da kişiler bu ürünleri satın almak için satış yerleri aramaya başlamıştır. Telefon dinleme yazılımı satılan yerlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Kurumsal firmalar, farklı internet siteleri ve bilinmeyen küçük ölçekli yerler bu programları satmaktadır.

İnsanların ilerleyen dönemlerde sorun yaşamamak için mutlaka kurumsal firmaları tercih etmesi gerekir. Bilinmeyen yerler, ciddi riskler içermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir