Galeri Takip

Galeri Takip

Galeri takip ile insanların cep telefonlarında yer alan resim ve videolar detaylı olarak görülebilir. Bu işlem sayesinde insanlara dair farklı bilgilerin öğrenilmesi mümkün olup buna bağlı olarak telefon takip işlemi çok fazla kullanılmaktadır. Telefon takip programı ile yapılan bu işlem sayesinde insanlar sevdikleri hakkında farklı bilgileri elde etmekte ve bunlar kullanılarak sevdiklerin güvenlikleri daha etkin bir şekilde sağlanmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların kullanmış oldukları elektronik cihazlarda çok ciddi bir gelişim yaşanmıştır. Söz konusu gelişimin en güzel örneği hiç şüphesiz mobil cihazlardır. Akıllı telefon da denilen bu cihazların farklı özellikleri vardır. Bu özelliklerden birisi de kameralardır. Kameralar sayesinde insanlar istedikleri zaman resim ve video çekme imkanı yakalamıştır. Bu durum insanların en sevdikleri özelliklerden birisi olduğu için telefon firmaları, sürekli kameraları geliştirmektedir. Böylece çekilen resimlerin kalitesi artmakta ve insanların beklentileri daha fazla karşılanmaktadır. Galeri takip adı verilen işlem sayesinde bu resim ve videoların tamamına erişim sağlanmaktadır. Hatta bunlardan istenilenlerin kopyalanması dahi mümkündür.

Galeri Takip Nasıl Yapılır?

Galeri takip işleminin yapılma amacı farklılık gösterebilmektedir. Bazen insanlar sevdiklerinin kimlerle fotoğraf çektirdiğini öğrenmek için bazen de bunlara bakılarak gün içinde nerede olduğunu anlamak için bu işlem yapılmaktadır. Söz konusu bilgilere ulaşabilmek için insanların casus program kullanması gerekiyor. Bu programın işlevini sorunsuz bir şekilde yerine getirmesi için ise mutlaka düzgün bir şekilde kurulumunun yapılması gerekir.

Casus yazılım kurulumu için internette videolu ve resimli anlatımlar vardır ve bunlar detaylı olarak incelendiğinde sorunsuz bir şekilde yükleme yapılabilir. Bu videolar izlendikten sonra gerekli olan detaylara dikkat edilerek sadece 3 dakikada bu kurulum yapılabilir. Kurulum tamamlandıktan hemen sonra da telefon takip başlar. Bu sayede galeride olan bütün hareketler anlık olarak izlenebilir.

Galeri takip işleminin yapılabilmesi için insanların panel adı verilen ara yüzü kullanması gerekiyor. Buradan programın yüklü olduğu cihaz ile bağlantı kurulmakta ve bu bağlantı sayesinde hedef telefondaki farklı resimlere anlık olarak ulaşılabilir. Bütün bu işlemler son derece kolaydır ve akıllı telefon kullanmayı bilen herkes tarafından yapılabilir.

  1. huseyın diyor ki:

    ben uygulamayı satın almak ıstıyorum bu yuzden once denemek ıcın 1 gunluk olarka etkınlestırdım uygulamayı kendı telefonuma kurdum fakat panelden hala galarıme gıremıyorum facebookmesajları cıkmamakta aktıf olarak telefondan yazısıyorum mısal bu sorunu nasıl gıdere bılırız emın olursam alıcam cunku programı

    • admin diyor ki:

      Program kurulduktan sonra galeriye eklenen fotolar görünmektedir. Programı takip edeceğini telefona kurmalısınız. Detaylı bilgi için mutlaka arayın: 0543 323 0 323

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir